רשימת המועמדים לחברי הנהלת התאחדות קבלני השיפוצים

ערן סיב

מייסד העמותה ומשמש מיום הקמתה כיו"ר ההתאחדות. ערן הקים את ההתאחדות מתוך שאיפה לקדם את ענף השיפוצים, להעלות את קרנו ולתת מענה ובית לכל קבלני השיפוצים בישראל. תחת הובלתו של ערן נכנס סיווג 131-שיפוצים לפנקס הקבלנים ובחודש מאי 2018 נכנס לתוקפו סיווג נוסף לענף השיפוצים – 131 א'-ק לעבודות עד 350 אלף ש"ח לפרויקט, אשר מתאים לחתך הרחב של קבלני השיפוצים הפעילים בענף.

ערן פעיל בהתאחדות ובתקשורת ומקדם נושאים בעלי חשיבות עליונה לענף השיפוצים.

ערן הוא הבעלים של חברת אבן סיב אשר משווקת אבני חיפוי וריצוף טבעיות.

 

שאבי ונטורה

שאבי הוא ממייסדי התאחדות קבלני השיפוצים משנת 2002 משמש כיום כמ"מ יו"ר ההתאחדות. יליד יפו וכיום גר בצפון תל אביב, נשוי +3 ילדים סב ל-2 נכדים. שרת בצבא בחיל השריון וסיים את השירות בתפקיד רס"ב – קצין רכב וציוד הנדסה קרבית במילואים. בעל 12 שנות לימוד ובעל הסמכות בנושא ציודים הנדסיים כבדים.

עוסק, מאז שחרורו מהצבא, כ-30 שנה בבניה ובעיקר בשיפוצים.

בנוסף, כיום בעל חברה לשיווק חומרי בניה המעסיקה 20 עובדים.

בנוסף להשתתפות בישיבות הנהלה שאבי יוזם פגישות נוספות למען קידום ענף השיפוצים ולוקח חלק פעיל בקידום ההתאחדות.

 

אלי שושן

אלי שושן, יליד 48', בעל חברת שיפוצים ע"ש אליחי קבלנים בע"מ,  קבלן בתחום הנ"ל מזה 45 שנה וחבר הנהלה מאז הקמת ההתאחדות ב-2002.

לאורך שנות עבודתו ביצע אלי עבודות עבור מוסדות שונים בניהם: קופ"ח, בתי אבות, משרדים, רב בריח, חברת דלק (לפני שנמכרה), קרן מקפת ובתים פרטיים.

אלי  הוא מבין הראשונים שערן סיב התייעץ איתם לגבי פתיחת ההתאחדות. יחד איתו, פעלו גם האחים נחמיאס שנתנו לערן את ברכת הדרך. לאחר פתיחת ההתאחדות, הצטרפו אליהם להנהלה חברים שתרמו בהפגנות בבתי המשפט, בהחלטות הנהלה ובתרומות.

בזמן פתיחת ההתאחדות ערן ביקש מאלי לצרף את חתימתו בבנק ומאז אלי משמש כגזבר ההתאחדות. בנוסף, אלי פעיל בכל ההתנדבויות ומשתתף בכל ישיבות ההנהלה.

 

בן ציון נהמי

בנצי הוא קבלן רשום בענף 131 א'1, חבר הנהלה פעיל, המכהן מזה כ-10 שנים כחבר הנהלה בהתאחדות. בנצי הוא הבעלים של חברת השיפוצים א. שירן, המבצעת שיפוצים ברמה גבוהה וכיום משמש כמדריך לעבודות שיפוצים הן במכללת דעת והן במסגרת משלחות לחו"ל להכשרת עובדים זרים מטעם התאחדות בוני הארץ.

 

אליעזר דוד

אליעזר הוא קבלן בענף השיפוצים שנים רבות וחבר הנהלה פעיל מזה כ-8 שנים. אלי הוא הבעלים של חברת ד.א.א עבודות גמר ומבצע עבודות שיפוצים ברמה גבוהה.

אלי פעיל בישיבות הנהלה ובפגישות נוספות למען קידום ההתאחדות וענף השיפוצים.

 

גבריאל אלון

קבלן רשום בענף 131 א'1 ובעלים של חברת השיפוצים גבריאל אלון יזמות ובנייה בע"מ. גבריאל מכהן כחבר הנהלה ב-5 השנים האחרונות, לוקח חלק פעיל בישיבות הנהלה ומצטרף לוועדות שונות לצורך קידום ענף השיפוצים.

 

טינו זוארץ

קבלן רשום בענף 131 א'1 מבצע פרויקטים בתחום השיפוצים. טינו מכהן כחבר הנהלה מזה כ-5 שנים ומשתתף בישיבות הנהלה של ההתאחדות, לוקח חלק בהחלטות המשפיעות על ענף השיפוצים בישראל.

 

איציק בילס

קבלן שיפוצים החל משנת 1982 בעלים של חברת 'קיר קל'. פעיל בהתאחדות החל משנת 2003 בין בהשתתפות בהגשת העתירה לבג"צ כדי להוסיף את הסיווג לקבלני שיפוצים ובין בהשתתפות בהפגנות.  איציק הוא קבלן רשום בפנקס הקבלנים בסיווג 131 החל משנת 2008 מספר רישום 26896. כיום איציק מבקש להרחיב את פעילותו בהתאחדות ולהציג מועמדות כחבר הנהלה.

 

רן כהן

עובד בענף הבנייה משנת 2000 ומשנת 2017 רשום כקבלן רשום שמספרו 32047.

מבצע עבודות גמר ברמה גבוהה בפיקוח הנדסאי צמוד.

רן מגיש את מועמדותו לתפקיד חבר הנהלת ההתאחדות מתוך ניסיון רב שנים של כ-18 שנה בענף השיפוצים, ורואה עצמו כמומחה בתחום ומחזיק בתעודות מקצועיות.

רן מעוניין להצטרף להתאחדות מתוך אהבה לענף  ושאיפה לקדם את התחום, יכול לתרום מהמקצועיות רבת השנים, הידע והניסיון.

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות