רישיון קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים – רוצה להירשם בפנקס הקבלנים?

פנה עוד היום להתאחדות קבלני השיפוצים – הגוף היציג של קבלני השיפוצים בישראל!

הצטרפות להתאחדות תעניק לך הטבות רבות וביניהן הגשת בקשה לרישום ברשם הקבלנים במסלול המקוצר הפתוח בפני חברי ההתאחדות בלבד!

כדי להצטרף לאלפי קבלני השיפוצים שכבר בחרו להיות חלק מההתאחדות ולפרטים נוספים בנוגע לרישום בפנקס הקבלנים מלא את הפרטים כאן או צור עמנו קשר בטלפון 1-700-700-426.  רישיון קבלן שיפוצים ייעודי

  בעבר, ענף השיפוצים לא אוזכר כתת סיווג ברשם הקבלנים, משרד הבינוי והשיכון. על מנת להסדיר את ענף השיפוצים התאחדות קבלני השיפוצים עתרה לבג"ץ בשנת 2002 והצלחה זו הביאה להקמתו של ענף המשנה 131 – שיפוצים אשר נוסף לפנקס הקבלנים. סיווג זה, סלל את הדרך לעוסקים בענף השיפוצים לקבל רישיון קבלן שיפוצים, להירשם בענף ולעבוד בהיקפים כספיים גדולים, להעסיק עובדים פלשתינאים ולהשתתף במכרזים.

  אנו ממליצים בחום לכל העוסקים בתחום השיפוצים שטרם הסדירו את רישומם בפנקס הקבלנים לטפל בנושא בהקדם. מעבר לעובדה שהרישום נדרש על פי חוק עבור בעלי מקצוע המבצעים עבודות בהיקפים של מעל 43,865 שקלים, הרישום מאפשר לבעל המקצוע אשר נרשם בפנקס הקבלנים לגשת למכרזים ולהעסיק פועלים פלשתינאים.

  אנו בהתאחדות מגישים עבור חברי ההתאחדות בקשות לרישום בפנקס הקבלנים במחיר מסובסד המיוחד לחברי ההתאחדות בלבד. הבקשות מוגשות ב"מסלול ירוק" ברשם הקבלנים ומטופלים באופן אישי על ידי צוות ההתאחדות.

  אם טרם הסדרתם את רישומכם בפנקס הקבלנים פנו אלינו בהקדם ואנו נסייע בידיכם לעשות כן במקצועיות המרבית.

   

  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות