בסימן של שיתופי פעולה – משולחנו של מנכ"ל

על פתיחת סניפים חדשים ועל שיתופי פעולה של ההתאחדות. המדור שולחנו של מנכ"ל, מתוך מגזין השיפוץ, גיליון 27, אפריל 2017.

חברים יקרים

שמח אני לפתוח פינה זו משולחנו של מנכ"ל, באיחולי שנה אזרחית טובה והמשך משגשג לפעילותנו .כמו כן, שמח אני להעלות על הכתב ולדווח לחברים על פעילות ההתאחדות בקרב חבריה ולטובתם .

בימים אלו החלה פעילות מואצת של ההתאחדות בנושאים רבים ומגוונים ובהם הקמת סניפים חדשים בחיפה, באר שבע, פתח תקוה, ירושלים ,שפלה והמגזר הדתי חרדי .

בנוסף, החלה פעילות בקרב חברות אשר יכולות להגביר את העבודה לטובת החברים. הנהלת ההתאחדות נפגשה עם נציגי חברת עמיגור ובראשם מנכ"ל החברה מר יובל פרנקל וזאת בדרישה כי במכרזי החברה ישתתפו גם קבלני שיפוצים בסיווג 131.

בנוסף התקיימה פגישה אצל מנכ"ל השלטון המקומי מר שלמה דולברג, לשיתוף פעולה בין הנהלת ההתאחדות לבין השלטון המקומי וכן לשיתוף קבלני שיפוצים רשומים במכרזים.

כמו כן התקיימה פגישה ראשונה עם מנכ"ל אגודה לתרבות הדיור מר ראובן צדוק, לשיתוף

פעולה .

חייב אני להביא לידיעתכם את שיתוף הפעולה בין הנהלת ההתאחדות ובין נשיא להב – ארגון העצמאים, מר רועי כהן, בכל וועדות הכנסת ובכל מקום בו נדרשת תמיכת להב לפעילות ההתאחדות .

אנו פועלים גם כדי  להקל על החברים בנושא פינוי פסולת בניין ,להגדלת מספר מקומות פינוי פסולת בניין, הפחתת עלויות ההטמנה או מחזור הפסולת ועוד.

בימים אלו מכינים אנו תוכנית עבודה וקורסים לטובת החברים ובהם קורסי עבודה בגובה, קורסי בטיחות בעבודה ,קורסי עזרה ראשונה, דיני עבודה ויחסי עובד ומעביד.

במהלך החודשים אוקטובר-נובמבר התנהלו מספר דיונים בועדות הכנסת ובהן ועדת העבודה והרווחה, ועדת הכלכלה וכן ועדת הפנים, בנושאים הקשורים לענף השיפוצים.

אחד הנושאים העיקריים שנדונו –  תאונות העבודה בענף הבנייה כולו ובענף השיפוצים והדרכים המוצעות לצמצום מספר הנפגעים.

נושא אחר שנדון בוועדה הוא חובת פנסיה לעצמאים דבר מאד חשוב לעתידו של העצמאי ועתיד בני ביתו . בימים אלו עברה בקריאה ראשונה בכנסת הצעת חוק אשר תחייב כל עצמאי להפריש לקרן פנסיה, דבר אשר בסופו יקל על העצמאיים במשק הישראלי .

 

אשמח לעמוד לרשות חברי ההתאחדות בפרט וכן לעוסקים בענף השיפוצים בכלל

בברכה יהודה כהן

מנכ"ל ההתאחדות

שינוי גודל גופנים
ניגודיות